Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).
zamknij

Żele budujące

Żele budujące

Istnieje 7 produktów.

Pokazano 1-7 z 7 pozycji

Aktywne filtry

  • Nowy

Builder Clear Gel (45ml)

Builder Clear Gel to przezroczysty żel o średniej konsystencji. Idealny do przedłużania,wzmacniania czy zbudowania szkieletu paznkocia od podstaw. Średnio gęsty przezroczysty żel budujący, o właściwościach samopoziomujących. Jego formuła sprawia, że paznokcie się nie rozprężają. Idealne nadaje się do budowy całego paznokcia. Dostępny w pojemności 50 g.

Cena 145,00 zł
  • Nowy

Easy Beige Gel (45ml)

Easy Beige Gel to żel z triksotopią, inaczej zwany żelem z pamięcią. żel o konsystencji galaretki z lekkimi właściwościami poziomującymi. Praca z nim jest bardzo przyjemna i skraca czas wykonywania stylizacji. Dostępny w pojemności 50 g.

Cena 190,00 zł
  • Nowy

Easy White Gel (45ml)

Easy White Gel to żel z triksotopią, inaczej zwany żelem z pamięcią. Biały żel budujący, świetnie sprawdza się przy french konstrukcyjnym. Idealnie się utwardza i można go zaciskać. Dostępny w pojemności 50 g.

Cena 220,00 zł
  • Nowy

Profi Cover Gel (45ml)

Profi Cover Gel to gęsty żel budujący. Jest to żel-galaretka, idealny do budowy całych paznokci jak również do frencha konstrukcyjnego, nie poziomuje się więc nie zalewa skórek. Odcień beżowo-różowy. Dostępny w pojemności 50 g.

Cena 150,00 zł
  • Nowy

Profi White Gel (45ml)

Profi White Gel to gęsty żel budujący. Perfekcyjnie biały żel idealny do frencha konstrukcyjnego, perfekcyjnie się utwardza oraz można go zaciskać. Dostępny w pojemności 50 g.

Cena 150,00 zł